primeautospa

Usługi : Ochrona szyb czołowych

Ochrona szyb czołowych folią

OCHRONA CERAMICZNA SZYB

Innymi słowy “niewidzialna wycieraczka” ma znaczący wpływ na bezpieczeństwo poprzez właściwości hydrofobowe które skutecznie odpychają brud i wodę z szyb poprawiając widoczność z auta. Szyby również wolniej się brudzą, a wycieraczki wolniej zużywają gdyż nie musimy ich tak często używać podczas jazdy .


OCHRONA SZYB CZOŁOWYCH FOLIĄ

Każdy właściciel nowego auta wie doskonale jak bolesny jest pierwszy odprysk lub rysa zarówno na lakierze jak i na szybie czołowej. aby zapobiec powstawaniu rys na lakierze zabezpieczamy lakier folia poliuretanowa , która niestety nie może być użyta do szyb. Na to jest jednak rozwiązanie. Folie ochronne szyby czołowej są całkowicie bezbarwne i w 100% przejrzyste jest jednocześnie zabezpieczeniem przed koniecznością wymiany calej szyby na nowa w przypadku uderzenia kamienia na drodze. Koszt folii szyby czołowej jest kilkukrotnie mniejszy niż wymiana szyby na nową jednocześnie zachowując oryginalną szybę unikamy sytuacji że ktoś przy ew sprzedaży auta wytknie nam że mamy nieoryginalną szybę i co za tym idzie ze auto może mieć przeszłość wypadkowa

Skorzystaj z usługi
door to door


Szanujesz swój czas, potrzebujesz abyśmy odebrali auto z pod Twojego domu? Skorzystaj z bezpłatnej usługi door to door. Nasz kierowca przyjedzie po Twoje auto oraz odwiezie je po wykonanej usłudze.


Zarezerwuj termin

*Oferta obowiązuje przy zabezpieczeniach ceramicznych, bezbarwnych foliach ochronnych i korektach lakieru.*

Wybierz odpowiedni dla Ciebie pakiet usług

Skorzystaj z naszego konfiguratora usług
KONFIGURATOR USŁUG

Zadzwoń do nas

731 289 656

Napisz do nas

biuro@primeautospa.pl

Sprawdź nas w Social Mediach

Odwiedź nas

Al. Kraśnicka 217B, Lublin
Wjazd od ul. Zagłoby
Strona stworzona przez INcode