primeautospa

Usługi : Folia PPF

Folia PPF

Jedyne dostępne na rynku w tym momencie niemal całkowite zabezpieczenie lakieru. Poliuretanowe folie ochronne mają te same zalety, które dają nam powłoki ochronne plus całkowite zabezpieczenie przed zarysowaniami.

Folia ochroni auto nie tylko przed czynnikami atmosferycznymi, ale również przed obiciami kamyków powstałymi podczas jazdy Dzięki właściwościom samo regeneracyjnym folii drobne zarysowania znikną same, a duże zarysowania powstałe przy np szkodach parkingowych lub aktach wandalizmu pozostają na folii nie naruszając oryginalnej powłoki lakierniczej auta, co za tym idzie zmieniamy folie na nowa i ponownie cieszymy się autem jak nowe bez konieczności lakierowania elementu. Montaż folii jest całkowicie bezinwazyjny nie wymaga więc demontażu żadnego elementu, dodatkowo wszystko aplikowane jest na gotowych szablonach wyciętych wcześniej pod dane auto, nie ma więc obawy o porysowanie lakieru przy wycinaniu folii na elemencie.

Skorzystaj z usługi
door to door


Szanujesz swój czas, potrzebujesz abyśmy odebrali auto z pod Twojego domu? Skorzystaj z bezpłatnej usługi door to door. Nasz kierowca przyjedzie po Twoje auto oraz odwiezie je po wykonanej usłudze.


Zarezerwuj termin

*Oferta obowiązuje przy zabezpieczeniach ceramicznych, bezbarwnych foliach ochronnych i korektach lakieru.*

Wybierz odpowiedni dla Ciebie pakiet usług

Skorzystaj z naszego konfiguratora usług
KONFIGURATOR USŁUG

Zadzwoń do nas

731 289 656

Napisz do nas

biuro@primeautospa.pl

Sprawdź nas w Social Mediach

Odwiedź nas

Al. Kraśnicka 217B, Lublin
Wjazd od ul. Zagłoby
Strona stworzona przez INcode